E-posta:
Şifre    :
 
 

Herbalife Nedir?

Herbalife International 1980 yılından bu yana iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış global bir wellness (sağlıklı yaşam) şirketidir.

Herbalife'ın kaliteli ürünleri ve kişiselleştirilebilen programları sayesinde;

  • Başarılı ve etkili kilo kontrolü
  • Dengeli ve sağlıklı beslenme
  • Gelişmiş kişisel bakım
  • Mali kazançlar elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Herbalife'ın ürünleri, bilim adamları, alanında uzman doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından, kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilmektedir.

Herbalife'ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi, yaşam kalitenizi artırmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.


Güvenebileceğiniz Uzmanlar

Bilimsel Danışma Kurulu, herbalife'ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.

Yapılan her şey harika ürünler ortaya çıkarmak için yapılır ve tüm ürünler bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Herbalife endüstrideki en yüksek (AR-GE) araştırma geliştirme ve üretim standartlarına uygun, yenilikçi ve etkili ürünler geliştirmeye adamıştır kendisini.

Şirket 2011 yılında Ar-Ge çalışmaları, klinik çalışmalar, bilimsel ilişkiler, kalite kontrol ve ürün güvenliği için yaklaşık 25.000.000 $ harcamıştır. Ürün bütünlüğü, güvenliği ve etkinliği her zaman herbalife'ın en öncelikli konusunu oluşturmaktadır.

herbalife_danışma_kurulu

Herbalife'ın Sponsorlukları

Herbalife gururla dünya çapında 100'den fazla takımlar, sporcular ve spor etkinliklerine sponsorluk yapmaktadır. Onlar en üst düzeyde gerçekleştirdikleri performanslarını herbalife beslenmesi ile desteklemektedirler. Profesyonel sporcular en zorlu şartlarda bile rakiplerini geride bırakabilmelerine yardımcı olabilmesi açısından her gün herbalife ürünlerini kullanmaktadırlar. Bu sporcular için yüksek performanslı beslenme bir zorunluluk olup, herbalife bu başarının bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

Dünyanın bir çok şampiyon takımının Resmi Beslenme Şirketi olarak herbalife, oyuncuları performansının doruğunda tutmak için üstün bir beslenme sağlar.

Herbalife ürünlerini kullanan dünyaca ünlü, branşlarında zirveye çıkmış sporcu, atletler ve takımlardan bazıları şunlardır;

Türkiye'den Bahri Tanrıkulu ve Nur Tatar (Taekwondo), İspanya'dan Lionel Messi (Futbol), A.B.D'den Omar Gonzalez (Futbol), Singapur'dan Amanda Lim (Yüzme), Slovenya'dan Dejan Zavec (Boks), Finlandiya'dan Hanno Mottola (Basketbol), Ekvador'dan Rosalba Chacha (Koşu Maratonu), La Galaxy (David Beckham'ın oynadığı takım), Spartak Moskova, FC Barcelona, Shalke04, Valencia, Pumas, İtalya Yüzme Federasyonu, Brezilya Santos Futbol takımı.

Spora ve sporcuya tam destek

Herbalife, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sporu ve sporcuyu desteklemeye tam gaz devam ediyor. İspanya'nın altyapısıyla ünlü futbol kulübü FC Barcelona ve Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'nin de aralarında bulunduğu 150'ye yakın sporcu ve spor takımının sponsurluğunu yapmaktadır. Türkiye'de herbalife'ın sponsorluğunu yaptığı 3 sporcu bulunmaktadır. Herbalife'ın sponsorluğunu yaptığı Nur Tatar Londra Olimpiyatlarında ikinci, Rıza Kayaalp ise güreşte üçüncü olmuştur. Herbalife yetkilileri; "çeşitli takım ve sporcuların sponsorluğunu yapmaya devam edeceklerini. Görüştüğümüz takımlar ve sporcular var. Bizim için buradaki belirleyici o sporcunun ya da spor takımının spor performansında beslenmenin önemi. O yüzden olimpiyat madalyası ve benzeri başarılar bizim için çok önemli" şeklinde açıklamalar yapmışlardır.


 
Herbalife Ürünleri-Diyetsiz Kilo Kontrolü
© 2011. Tüm Hakları Saklıdır.
 
Bu site E-Ticarix e-ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır
 
Firma Rehberi