Kategorie

W jakie akcesoria do jacuzzi warto zainwestować?

W jakie akcesoria do jacuzzi warto zainwestować?

Jeśli jesteś posiadaczem jacuzzi domowego lub ogrodowego możesz ułatwić i uprzyjemnić sobie korzystanie z niego dzięki akcesoriom.  Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu, w którym poznasz najchętniej wybierane dodatki. Zapraszamy.

Zdalne sterowanie

Nie każdy jest posiadaczem jacuzzi w miejscu zamieszkania. Często inwestujemy w tego typu urządzenia do domków letniskowych lub na działki ogrodowe. Jeśli chcemy skorzystać z jacuzzi, musimy wybrać się w to miejsce i dopiero ustawić sterowanie oraz nagrzać wodę. Jest to dość problemowe i zajmuje dużo czasu. Jak go zyskać? Wystarczy zainwestować w inteligentny System Zdalnego Monitoringu. Jest to oprogramowanie zsynchronizowane z wanną, z którego możesz korzystać na smartfonie, tablecie lub poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu stale będziesz mógł monitorować parametry urządzania i zdalnie sterować jego funkcjami np. blokować spa, regulować temperaturę czy kontrolować czystość filtrów. W przypadku awarii program sam powiadomi o usterce właściciela wanny, a także informację o problemie prześle do dealera, który będzie mógł skierować do Ciebie serwisantów. Jest to naprawdę pomocne i wygodne urządzenie.

Wanna spa

System muzyczny i oświetleniowy

Poziom relaksacji w wannie spa można dodatkowo wzmocnić poprzez skorzystanie z sytemu muzycznego i specjalnego oświetlenia. Wbudowanie głośników, wzmacniacza i modułu Bluetooth to pierwszy sposób na zestaw muzyczny i łączność ze smartfonem lub tabletem. Wtedy wieczorne kąpiele będą bardziej klimatyczne. Czy tylko do wieczornych kąpieli się przyda? Oczywiście, że nie! Zestaw muzyczny przyda się także na imprezy czy zwykłe spotkanie ze znajomymi.

Oczywiście takich akcesoriów jest bardzo dużo, ale te wyżej opisane są najczęściej wybierane przez konsumentów. Warto zastanowić się, czy nie warto w nie zainwestować, aby ulepszyć relaks i odprężenie.

admin

Zobacz także

Zobacz także x