Kategorie

Zaproszenia okolicznościowe Śrem – poznaj trendy branży ślubnej!

Zaproszenia okolicznościowe Śrem – poznaj trendy branży ślubnej!

Branża ślubna mimo padnemii nadal funkcjonuje. Śluby i wesela odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla każdego ten dzień jest wyjątkowy i niezapomniany. Zaproszenia okolicznościowe Śrem – czym się kierować przy wyborze? Jakie obecnie są trendy? Przeczytaj i dowiedz się jakie są najpopularniejsze akcesoria ślubne!


Zaproszenia okolicznościowe Śrem – ponadczasowa klasyka czy odważne motywy?
Wszystko zależy od Twoich upodobań. Rynek oferuje zaproszenia zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Obecnie można jednak zauważyć dominujący motyw kwiatowy. Pary Młode często wybierają kwadratowe zaproszenia ślubne, zamiast tradycyjnych, prostokątnych. Również koperta nie powinna być gładka, a posiadać drobny element współgrający z szatą graficzną zaproszenia. Nie tylko w branży spożywczej istnieje trend eko. Coraz częściej możemy spotkać wyparcie wstążek z tworzywa sztucznego na rzecz jutowych lub bambusowych sznurków, które tworzą kokardę na zaproszeniu lub kopercie. Także samo zaproszenie często drukowane jest na ekologicznym papierze w brązowych tonacjach.

Prezenty dla gości – jaki podarunek wybrać?
Pomysłów na upominki dla gości jest wiele. Pary Młode często decydują się na słodki poczęstunek, np. czekoladkę, piernik czy cukrową figurkę. Krówki reklamowe Śrem to słodki przysmak owinięty w elegancki papierek z Twoim nadrukiem! Jak widać nie tylko na zaproszeniu i zawieszkach, ale i na prezencie dla gości może znaleźć się Twoja data ślubu lub inny dowolny napis kojarzący się z twoim weselem, np. Wasze imiona.

krówki reklamowe śrem


Kiedy powinno się rozdawać zaproszenia?
Przyjętą praktyką jest wręczenie zaproszenia 2-3 miesiące przed uroczystością oraz zaznaczenie daty potwierdzenia przybycia. Goście muszą mieć odpowiednią ilość czasu na zaplanowanie urlopu, zakupienie wizytowych ubrań, czy zarezerwowania wizyty u fryzjera. Ślub i wesele to nie tylko wydatek dla Pary Młodej, ale również dla gości weselnych. Wcześniejsze podarowanie zaproszenia da twoim gościom czas na przygotowanie prezentu weselnego. Osobiście, czy pocztą? A może elektronicznie? W dobie pandemii dawne reguły poszły w niepamięć. Wysłanie zaproszenia pocztą nie powinno być faux pas przy istniejących obostrzeniach.


admin

Zobacz także

Zobacz także x