Kategorie

Podnośniki koszowe – Kiedy są potrzebne i ile kosztuje wynajem

Podnośniki koszowe – Kiedy są potrzebne i ile kosztuje wynajem

Nierzadko bardziej opłaca się wynajmować maszynę budowlaną niż ją kupić. A ile kosztuje wynajem podnośników koszowych? Właściwie do czego można wykorzystać podnośnik koszowy Gniezno? Czy podnośnik koszowy działa tak samo, jak dźwig budowlany? Odpowiedzi na te pytania, zawrzemy w artykule. Zapraszamy.

Podnośniki koszowe – Czym się charakteryzują?

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje podnośników koszowych. Mianowicie:

  • Teleskopowe – podnośnik koszowy Gniezno teleskopowy doskonale sprawdzi się przy projektach wymagających dużego zasięgu ramienia. Ze względu na specjalną budowę teleskopu pozwala na pracę przy wysokich konstrukcjach i budynkach, gdzie wymagane jest maksymalne wychylenie w pionie bez konieczności przejeżdżania maszyną.
  • Przegubowe –  podnośniki przegubowe sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Szybko i skutecznie pomogą przy pracach konstrukcyjnych. Wysokość robocza podnośników przegubowych dochodzi do 26 metrów, posiadają one także duży wysięg boczny.

Są to urządzenia dźwignicowe o różnych możliwościach i parametrach technicznych. Urządzenia te charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania – zarówno przy pracach wewnątrz jakiegoś budynku, jak i na zewnątrz. Są tak skonstruowane, że zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy na wysokościach.

Podnośnik koszowy Inowrocław

Przy jakich pracach są niezbędne?

Bez podnośników koszowych trudno byłoby sobie wyobrazić jakiekolwiek prace budowlane czy przemysłowe na wysokościach. Najczęściej jednak zobaczymy je przy:

  • myciu okien wysokich budynków,
  • wymianie oświetlania,
  • wieszaniu reklam wielkoformatowych,
  • konserwacji instalacji elektrycznych,
  • podczas wszelkiego rodzaju prac malarskich, budowlanych, remontowych, wykończeniowych i instalacyjnych.

Za ile można wynająć podnośnik koszowy Gniezno?

Ponieważ podnośniki koszowe dostępne są w różnych rodzajach można optymalnie dopasować cechy i parametry techniczne sprzętu do rodzaju przeprowadzanych prac. Z tego powodu również ceny są zróżnicowane. Jednak za podstawowy podnośnik koszowy Inowrocław zapłacimy około 150 złotych za roboczo godzinę.

admin

Zobacz także

Zobacz także x