Kategorie

Szukasz mieszkania w kujawsko-pomorskim? Masz wiele do wyboru

Szukasz mieszkania w kujawsko-pomorskim? Masz wiele do wyboru

Zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania?  Rozglądasz się za ogłoszeniami z województwa kujawsko-pomorskiego? W takim razie dobrze trafiłeś. W tym artykule powiemy, jakie miasta oferują najlepsze mieszkania na sprzedaż Mogilno, a także gdzie warto zamieszkać. Zapraszamy.

Mnóstwo nowych bloków i osiedli  

Skupimy się na dwóch miejscowościach w okolicy Inowrocławia. Dlaczego? Ponieważ nie są bardzo duże, a mają wielki potencjał. Dla tych, którzy szukają mieszkania, w ostatnim czasie otworzyło się niebo możliwości. Wielu deweloperów postanowiło zainwestować w nieruchomości, ponieważ one zawsze będą potrzebne i zawsze w cenie. Dzięki temu znajdziemy wiele ogłoszeń na temat nowych osiedli lub samych bloków. Gdzie na przykład?

Nowe bloki i osiedle w Barcinie  

Barcin, choć niewielki oferuje wszystko, czego potrzeba. Nie jest miastem powiatowym, ale poza brakiem szpitala, niczym nie odstaje od Żnina.  Lubisz kino? A może wolisz teatr? W Barcińskim Miejskim Domu Kultury zdecydowanie Ci tego nie zabraknie. Powstaje tu nowe osiedle. Gdzie? Na obrzeżach, w tak zwanym Barcinie-Wsi. To jedyne 2 kilometry od centrum miasteczka, a okolica zachwyca spokojem. Niedaleko są lasy, pola, łąki. Nowe bloki powstają „na górce” czyli w przedłużeniu ulicy Artylerzystów. Niestety, Barcin ma też pewne wady. Nie ma tu dworca PKP, a ogólne ceny są nieco wyższe niż w miejscowościach obok, typu Mogilno.

nowe osiedle Mogilno

 Nowe mieszkania na sprzedaż Mogilno

Bardzo polecanym miastem jest Mogilno. Dlaczego? Kupisz tu dosłownie wszystko czego potrzebujesz i to w cenach sporo niższych niż we wspomnianym wyżej Barcinie. Osoby pracujące w tej miejscowości wolą zrobić zakupy po pracy i wrócić do Barcina niż się w nim obkupić. W centrum miasta jest Duzy, zadbany park z jeziorem. Niestety, nie można się w nim kąpać, ale widoki są bardzo ładne. Znajdziesz tu basen, stadion, hale widowiskowo- sportową, wiele marketów, szkół, przedszkola, restauracje… Okolice mogilna są niezwykle piękne. Mnogość jezior, lasów, zróżnicowane ukształtowanie terenu. W internecie znaleźć można stare i nowe mieszkania na sprzedaż Mogilno. Jak już wspomnieliśmy, są tańsze niż w Barcinie. Tu również powstaje nowe osiedle Mogilno i to nie jedno!

admin

Zobacz także

Zobacz także x